Dovoz tovaru zdarma  
 
 
Dovoz tovaru do 35km zdarma.

ENVIDOM

ENVIDOM Nevyhadzujete váš starý elektrospotrebič, odovzdajte ho na recykláciu.
Viac informácií na www.envidom.sk

SLOVÁCI MENIA SVOJ KONZERVATÍVNY POSTOJ K INDUKCII

Ako vyplýva z posledných štatistík predaja, obľúbenosť indukčných varných dosiek medzi slovenskými spotrebiteľmi veľmi rýchlo rastie. Až 50% predajov všetkých elektrických varných dosiek tvorí práve indukcia , pričom jej predaj stále narastá. Užívatelia, ktorí majú s varením na indukčnej varnej doske skúsenosti, oceňujú predovšetkým rýchlosť ohrevu a rovnako chladnutia, energetickú efektívnosť a flexibilitu. Správaním počas varenia sa indukcia, na rozdiel od sálavých varných dosiek, ktoré majú dlhšiu reakčnú dobu, najviac približuje vareniu na plyne. Práve plynové dosky si na Slovensku zachovávajú najväčší podiel, a to predovšetkým kvôli nízkym prevádzkovým nákladom. V očiach mnohých spotrebiteľov však aj naďalej vyvolávajú obavy súvisiace s bezpečnosťou, o to viac, ak majú v rodine dieťa. Tieto obavy sú však zbytočné, keďže plynové varné dosky musia spĺňať prísne bezpečnostné kritériá európskej legislatívy. Ďalším pozitívnym argumentom v prospech indukčných varných dosiek je mimoriadne jednoduché čistenie. Z dosky nie je potrebné odoberať mriežky či horáky, stačí ju utrieť vlhkou hubkou, v prípade zaschnutých či odolných nečistôt stačí použiť praktickú škrabku z portfólia príslušenstva Wpro. V neposlednom rade, hoci bola indukcia ešte donedávna v očiach spotrebiteľov vnímaná negatívne najmä kvôli faktu, že si vyžaduje hrnce s feromagnetickým dnom, tento fakt už nezohráva tak dôležitú úlohu v rozhodovacom procese, nakoľko drvivá väčšina hrncov ponúkaných na slovenskom trhu už dávno túto požiadavku spĺňa.


INDUKCIA AJ PRE TÝCH, KTORÍ NEMAJÚ 380V ISTIČ

K jesenným novinkám spoločnosti Whirlpool patrí tiež varná doska ACM 804 BA s funkciou Power Management, ktorá umožňuje zvoliť maximálny príkon dosky s ohľadom na použitý istič. Pri nastavení najnižšej hodnoty príkonu je možné dosku pripojiť aj na 230 V. Indukčnú dosku tak už môžu používať aj obyvatelia bytov s nižším príkonom, napríklad v panelových domoch alebo starších rodinných domoch.


PRE NÁROČNÝCH: NETRADIČNÉ STRIEBORNÉ PREVEDENIE

Ďalšou horúcou novinkou v portfóliu vstavaných spotrebičov Whirlpool je indukčná sklokeramická varná doska ACM 808 BA/S je k dispozícii v netradičnom farebnom prevedení. „Jedinečná farba bola vyvinutá špeciálne pre Whirlpool tak, aby pekne ladila s nerezovými, ale aj bielymi spotrebičmi. Naša novinka je tak zaujímavým dizajnovým riešením pre každú kuchyňu a verím, že sa bude zákazníkom páčiť,” uviedla Michaela Marková, Category Manager Built In.


VYNOVENÝ DIZAJN GENESIS+

Whirlpool predstavil novú generáciu obľúbenej dizajnovej línie Genesis. Úpravami prešiel celý rad nových vstavaných elektrických rúr s mikrovlnných rúr s označením Genesis+. Nový dizajn sa vyznačuje najmä väčším a ešte prehľadnejším displejom, širším madlom a úzkym nerezovým rámom. Elegantná kombinácia ušľachtilej ocele a čierneho skla perfektne dotvorí dizajn modernej kuchyne. Vlajkovou loďou nového dizajnového radu je model AKZ 562 IX v nerezovom vyhotovení s povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov. Táto pyrolytická teplovzdušná rúra ponúka osem základných a štyri špeciálne funkcie. Samozrejmosťou je statický ohrev, konvenčné pečenie, gril či rozmrazovanie. Funkcia turbo gril je ideálna na pečenie veľkých kusov mäsa, ako stehno, roast beaf či kurča. V ponuke špeciálnych funkcií je tiež pečenie chleba a pizze či udržiavanie v teple, kým hotovú pochúťku budete podávať. Maximálne bezpečnú prevádzku rúry zabezpečujú štvorité celosklenené dvierka so zrkadlovým vonkajším sklom. V príslušenstve rúry nájdete 1 hlboký, 2 plytké smaltové plechy a rošt. Je možné dokúpiť výsuvné koľajničky pre ešte väčšiu bezpečnosť pri manipulácii s plechmi.

Spektron HK s.r.o. Moldava nad Bodvou je členom HOME ELEKTRO
HOME ELEKTRO najväčšia sieť elektro predajní na Slovensku
SPEKTRON HK, s.r.o. © 2012 | generuje