Dovoz tovaru zdarma  
 
 
Dovoz tovaru do 35km zdarma.

ENVIDOM

ENVIDOM Nevyhadzujete váš starý elektrospotrebič, odovzdajte ho na recykláciu.
Viac informácií na www.envidom.sk

Sporáky

Predchádzajúci článok:
  • voľnestojace sporáky sa vyrábajú v šírkach 50 a 60cm
  • sporák je vhodné si vyberať podľa účelu použitia
  • jednoduchšie a menej vybavené sporáky sú zpravidla lacnejšie, obsahujú menej príslušenstva ktoré Vám bude možno treba dokúpiť, tým sa zvýši jeho obstarávacia cena. Sú ale vhodné pre tých, ktorí nepotrebujú veľa piecť
  • sporáky teplovzdušné a multifunkčné poskytujú viac funkcií, ako je napr. pečenie na viacerých plechoch, nastavenie začiatku a konca pečenia, popr. doby pečenia. Majú aj bohatšie príslušenstvo ako sú prídavné plechy a rošty.
Nasledujúci článok:

Ako vyplýva z posledných štatistík predaja, obľúbenosť indukčných varných dosiek medzi slovenskými spotrebiteľmi veľmi rýchlo rastie. Až 50% predajov všetkých elektrických varných dosiek tvorí práve indukcia , pričom jej predaj stále narastá. Užívatelia, ktorí majú s varením na indukčnej varnej doske skúsenosti, oceňujú predovšetkým rýchlosť ohrevu a rovnako chladnutia, energetickú efektívnosť a flexibilitu. Správaním počas varenia sa indukcia, na rozdiel od sálavých varných dosiek, ktoré majú dlhšiu reakčnú dobu, najviac približuje vareniu na plyne.

Induk4n0 r[ry WhirlpoolPerfektne chrumkavé zvonku, krehké a šťavnaté zvnútra.
Varte rýchlo, šetrite energiou a presvedčte sa, že vaše jedlo je rovnomerne upečené. Keď prídu hostia, pozdravte ich mezi dverami a až budú sedieť okolo stola zapôsobte na nich svojim perfektne pripraveným jedlom!

Spektron HK s.r.o. Moldava nad Bodvou je členom HOME ELEKTRO
HOME ELEKTRO najväčšia sieť elektro predajní na Slovensku
SPEKTRON HK, s.r.o. © 2012 | generuje